prev next

ILLIG typ RDM 45/03 – maszyna do termoformowania pokrywek z folii

rdm45_bsp11rdm45_bsp21rdm45_bsp31

rdm45_31

Automatyczna, ciśnieniowa maszyna formująca RDM 45/03 należy do grupy maszyn specjalnych odpowiednich do formowania płaskich elementów  takich jak pokrywki i tace. Formowanie jest wykonywane bez użycia stempla górnego.
Dokładne formowanie są wykonywane na bazie technologi formowania i wycinania w jednej stacji. Wyformowane elementy są sztaplowane do góry poprzez górne oprzyrządowanie do jednostki licząco-sztaplujacej i następnie do korytek sztaplujacych. 
Automatyczne urządzenie rozciagajace transport materiału bilansuje skurcz materiału zwłaszcza przy przetwarzaniu PP. 
 
Dalsze opcjonalne dodatki:
 • servonapęd transportu materiału
 • nawijak ażuru
 • młynek ażuru
 •  stacja wstępnego grzania dla PP
 
 
 
 
rdm45_bsp41 Stacja formowania jest płynnie napedzana przez motor przekładniowy i krzywkę. Dlatego możliwe jest uzyskanie krótkich czasów cyklu jak również ekonomicznej produkcji i wysokiej powtarzalności.
Na maszynie używane jest kombinowane oprzyrządowanie formująco-wycinające. Wymiana kompletnego oprzyrządowania jest szybka przy zastosowaniu podpory instalacyjnej będącej w podstawowym wyposażeniu jak równiez dzięki dobremu dostępowi do stacji formowania.     


Więcej o tym produkcie

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o tym produkcie, zadzwoń do naszego doradcy albo napisz do nas wiadomość.

Infolinia: (22) 665 62 05

Powiązane tematy

  • ILLIG typ RDM 63/10 c – Maszyna do termoformowania kubków z folii
   Termoformierka RDM 63/10 c należy do grupy maszyn pierwszej generacji. Formowanie i wycinanie odbywa sie w jednej stacji. Na maszynie moga być produkowane kubki i pojemniki wymagajace 100% powtarzalnosci wycięcia. Dane techniczne maszyny RDM 63/10 c Parametr Wielkość Max. powierzchnia formowania 665 x 305 mm Max. głębokość formowania pozytywowego/negatywowego 100/20 mm Max. szerokość materiału 685 mm Max. skok folii 320 mm Max. siła zamykania 12 000 daN Max.
  • Termoformierka butelek – ILLIG typ BF 70
   Maszyna termoformująca BF 70 jest odpowiedzią firmy ILLIG na oczekiwania przemysłu mleczarskiego w zakresie mowych świeżych pomysłów na opakowania o nowatorskich kształtach przyciagających klientów.  Maszyna może produkowac butelki i opakowania dotychczas zarezerwowane dla technologii wtrysku lub rozdmuchu w formie. Poniżej przedstawiamykilka przykładów fizycznie wyformowanych opakowań na maszynach BF 70 i ich parametry Średnica cięcia: 34 mm, Min.
  • Maszyny do zgrzewania opakowań blister – ILLIG typ HSP 35
   Zgrzewarki HSP stanowią grupę półatomatycznych maszyn do zamykania(zgrzewania) opakowań blister karton-folia lub karton-folia-karton, karton-karton. Maszyny charakteryzuje niska cena , niski koszt oprzyrządowania oraz łatwość w obsłudze. Są one popularne i często używane do małych i średnich produkcji z wydajnością do ok. 6 zgrzewów/min ( w zależności od wyposażenia i organizacji zgrzewania). Najczęściej stosowane oprzyrządowanie jest dwu-krotne, które daje przy