Maszyna Illig SK 74

Maszyna typu ILLIG SK 74c.

Na tej maszynie są produkowane opakowania na elementy takie jak śruby, wkręty, złączki, elementy silników, kostki toaletowe, środki zapachowe, długopisy, wkłady do plasteliny karnisze, narzędzia, zamki, kłódki.

Maszyny SK 74c zostały skonstruowane specjalnie do pakowania różnych elementów, w tym ciężkich części metodą SKIN, na różnych rodzajach papieru i tektury falistej. Ruch stabilnego, zasilanego elektromotorem stołu dokonuje się na równoległych ramach, zapewniając odpowiedni przebieg procesu pakowania. Również grzałki poruszane są silnikiem elektrycznym, co zapewnia równomierną i cichą pracę.

Maszyna nie ma przyłącza sprężonego powietrza, w rezultacie pracuje energooszczędnie i z nieznacznymi przestojami.
Wystarczająca wielkość i rozstaw nóg maszyny umożliwia dostęp do stołu formującego z trzech stron. Regulowane nogi pozwalają dostosować wysokość płaszczyzn do odpowiedniego poziomu.

Przednie i boczne otwieranie ram formy zabezpieczone są siatką, która uniemożliwia styczność z mechanizmem grzewczym i z ramami. Krata otwiera się samoczynnie po zakończeniu procesu pakowania.

Podstawowe dane techniczne maszyny SK:

 • maksymalna wielkość kartonika 770 x 500 mm
 • maksymalna wysokość opakowania 300 mm

Prosimy o kontakt w celu dopasowania maszyny do Państwa potrzeb.Więcej o tym produkcie

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o tym produkcie, zadzwoń do naszego doradcy albo napisz do nas wiadomość.

Infolinia: (22) 665 62 05

Powiązane tematy

  • Maszyny do produkcji opakowań blister i skin – ILLIG typ SB
   W tym dziale prezentujemy Państwu typoszereg protoplastów termoformierek do produkcji opakowań jednorazowych typu skin i blister.Te dwie funkcje pozwalają tworzyć podstawowe,bardzo estetyczne i jednocześnie doskonale prezentujące produkt klientowi opakowania. Proste i łatwe w wykonaniu formy i elastyczny system wykrawania blistrów (kształt regularny lub wykrojnik introligatorski) powodują że nawet krótkie serie produkcyjne stają się lukratywne kosztowo
  • Wykrawarka rolowa ILLIG ZSM – wykrawanie blistrów
   Dodatkowym elementem wspomagającym wytworzenie końcowego produktu moze byc wykrawarka rolowa ILLIG typ ZSM.Jest to półautomatyczne urządzenie służące do wykrawania blistrów wyformowanych na maszyna typu SB,a pełnego arkusza – w momencie gdy nie posiadamy automatycznej wersji maszyny SB – z cięciem prasą lub gilotyną poprzeczną i nożami krążkowymi,lub posiadamy maszynę SB typu c-1/c-2 wyrawającą automatycznie wyłącznie