Automatyczne linie do produkcji opakowań blister – ILLIG typ BSA 37

bsa_011 Linia pakująca BSA 37 została stworzona aby jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby produkcji estetycznych i trwałych,a jednocześnie ergonomicznych opakowań typu blister.

Poza możliwością zamykania opakowań typu blister-kartonik maszyna ta została wzbogacona o możliwość zamykania blistró typu folia-folia wyznaczając tym alternatywę dla kłopotliwych w obsłudze zgrzewarek wysokiej częstotliwości.Dzięki zastosowanym rozwiązaniom możliwe jest zapakowanie produktu w dwustronnie transparentny blister i jednoczesne zabezpieczenie go przed otwarciem za pomocą zgrzewu.

Konstrukcja linii jest pozornie zbliżona do linii HSA 50 D,jednak różni się ona zasadniczo a najważniejszą róznicę stanowi fakt wycinania konturowego blistra na końcu linii(a nie tuż po wyformowaniu blistra, jak w HSA).

Linia BSA 37 jest wypoażona również w podajniki kart,mogace zarówno podawać kartę w postaci wkałdki z opisem produktu jak i karty tylnej,oraz wstępnie blokować jej pozycje za pomocą zgrzewu aby uniknąc przesuniecia.

Oczywiście odbiór zapakowanego wyrobu,jak i jego podawanie moze być calkowicie zautomatyzowane dzięki dostępnym robotom mogacym współpracowac z linią za pomocą szyny danych Profi – BUS.

Ponizej znajdą Państwo prezentację wideo linii ILLIG BSA 37 :

http://www.illig.de/de/kino/illig-kino/blistersiegelautomat-bsa-37/

Oraz przykładowe opakowanie :

blister na jednorazowe maszynki do goleniaWięcej o tym produkcie

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o tym produkcie, zadzwoń do naszego doradcy albo napisz do nas wiadomość.

Infolinia: (22) 665 62 05

Powiązane tematy

  • Automatyczne linie do produkcji opakowań blister – ILLIG typ HSA 50 d
   Z przyjemnością prezentujemy Państwu linię opakowaniową ILLIG typ HSA 50 D. Jest to najnowsza generacja maszyn stanowiących niejako “upgrade” linii do opakowań blister złożonej z maszyny typu SB(53/74/100) i zgrzewarki HSP 35. W linii HSA 50 D termoformierka oraz zgrzewarka zostały połączone w jedną całość oraz dodatkowo wyposażone w podajnik kart,transpozycjoner kart(do automatycznego pakowania w układzie
  • Maszyny do zgrzewania opakowań blister – ILLIG typ HSU 35
   Zgrzewarki HSU stanowią grupę półatomatycznych maszyn do zamykania(zgrzewania) opakowań blister karton-folia lub karton-folia-karton, karton-karton. Maszyny charakteryzuje uniwersalność oraz łatwość w obsłudze. Mogą być używane do małych i średnich produkcji z wydajnością. W wersji rozszerzonej maszyna może zgrzewać opakowania z kartonikiem (IML-T).  Zdolność produkcyjna  dla tacki mięsnej o wymiarach 190×144x50 jest na poziomie 720 szt./ godzinę. Po zmianie oprzyrządowania można
  • Wykrawarka rolowa ILLIG ZSM – wykrawanie blistrów
   Dodatkowym elementem wspomagającym wytworzenie końcowego produktu moze byc wykrawarka rolowa ILLIG typ ZSM.Jest to półautomatyczne urządzenie służące do wykrawania blistrów wyformowanych na maszyna typu SB,a pełnego arkusza – w momencie gdy nie posiadamy automatycznej wersji maszyny SB – z cięciem prasą lub gilotyną poprzeczną i nożami krążkowymi,lub posiadamy maszynę SB typu c-1/c-2 wyrawającą automatycznie wyłącznie