Pakująca maszyna rolowa – ILLIG typ FS 37

FS 37 należy do grupy ekonomicznych linii formujaco-napełniajaco-zgrzewających. Maszyna posiada max. stół formujacy 375×350 mm. FFS linie, takie jak FS 37 posiadają modułową budowę i mozliwe jest rózne wyposażenie dla indywidualnego zapotrzebowania klienta. Wszystkie stacje wyposażone są w napedy servo w celu uzyskania wysokiej wydajności i absolutnie powtarzalnej dokładności wszystkich funkcji.

Wszystkie materiały opakowaniowe używane w sektorze spożywczym takie jak m.in. PS, PP, PET mogą być używane na maszynie.

Dzięki szerokiemu zakresowi sekcji napełniającej od 2 500 mm do 7 000 mm długości, można zamontowac 3 urządzenia dozujące pozwalające na napełnianie opakowań popularnymi w deserach produktami wielowarstwowymi.

Maszyna spełnia europejskie standarty higieniczności (czysty i ultra czysty) dla stacji formowania, napełniania oraz zgrzewania.

Transport jest bezpośrednio napędzany przez servo-motor gwarantujący duże szybkości cyklu z kontrolowanym profilem prędkości w celu wyeliminowania wychlapania cieczy na obrzeże do zgrzewania.    

fs_37FS 37

Prezentacja maszyny FS 37 do pakowania wody mineralnej znajduje sie pd adresem:
http://www.illig.de/en/cinema/illig-cinema/form-fill-and-seal-line-fs-37-mineral-water/

Prezentacja maszyny FS 37 do pakowania dżemów znajduje się pod adresem:
http://www.illig.de/en/cinema/illig-cinema/form-fill-and-seal-line-fs-37-portion-packs/Więcej o tym produkcie

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o tym produkcie, zadzwoń do naszego doradcy albo napisz do nas wiadomość.

Infolinia: (22) 665 62 05

Powiązane tematy

    • Pakująca maszyna rolowa – ILLIG typ FS 48 i FSL 48
      Nowe linie FS 48 i FSL 48 pokazują jak ważny jest sektor spozywczy dla firmy ILLIG.  Jednym z wyrózniających elemntów linii jest mozliwość dekorwania w doskonały sposób 5 boków opakowań prostokatnych o róznym kształcie. Nie wymagane są tylko i wyłacznie płaskie-proste powierzchnie. Wszystkie mozliwe materiały etykiet mogą być używane np PP na kubkach PP, PS na